Apie mus » Laimėjimai

Atnaujinta: 2021m. balandžio 22 d.

 

LAIMĖJIMAI 

 

 

Metai Pavadinimas Laimėjimas Mokytojas, kuris parengė
2021 Respublikinis priešmokyklinių ir 1-4 klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkursas „Kuo aš galiu padėti Žemei“. 3 vieta (2 kl. Ugnė Barakauskaitė) R. Judžentienė
2021 Nuotolinis tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

3 vieta (1 kl. Tadas Auksorius)

7 vieta (1 kl. Benas Petras Toliušis)

8 vieta (1 kl. Emilis Degutis)

6 vieta (2 kl. Adija Lukomskytė)

3 vieta (3 kl. Austėja Avižiūtė)

7 vieta (3 kl. Vitalija Kostrubaitė)

Šilutės rajono savivaldybėje

S. Lidžiuvienė

R. Judžentienė

Ž. Danienė

2021 Olympis 2021 pavasario sesija

Medaliai:

Emilija Balandytė (2 kl.)

Ugnė Barakauskaitė (2 kl.)

Nojus Marozas (2 kl.)

Emilija Petrošiutė (4 kl.)

R. Judžentienė

D. Jokubaitienė

2021 Pranešimų konkursas „Lietuvos vaikų balsas 2021“ I vieta (laureatas Nojus Marozas 2 kl.) R. Judžentienė
2021 Respublikinis anglų kalbos konkursas ,,Kalbų Kengūra 2021"

Vitalija Kostrubaitė 3 kl. (Oranžinės kengūros diplomas)

Matas Šiaudvytis 3 kl. (Oranžinės kengūros diplomas)

Emilija Petrošiūtė 4 kl.

(Sidabrinės kengūros diplomas) Julius Mileris 4 kl. (Sidabrinės kengūros diplomas)

Simonas Gečas 4 kl. (Sidabrinės kengūros diplomas)

Danielė Balandytė 4 kl. (Sidabrinės kengūros diplomas)

Ž. Rupainienė
2021 Respublikinis virtualus nuotraukų konkursas-paroda „Gaudau vasarą laukuose“ Tadas Auksorius (1 kl.) nugalėtojas S. Lidžiuvienė
2021 Tarptautinis KINGS matematikos konkursas Austėja Avižiūtė (3 kl.) sidabro medalis Ž. Danienė

 

Metai Pavadinimas Laimėjimas Mokytojas, kuris parengė
2020 Rajoninis anglų kalbos konkursas „Sveikinamės įvairiomis akimis“ 1 vieta (3 klasės mokiniai) Ž. Rupainienė
2020 Respublikinis fotografijų konkursas „Žemės mintys“ Laureatė Lėja Bernotaitė S. Vilčiauskienė
2020 Respublikinis pranešimų konkursas „Lietuvos vaikų balsas“ 3 vieta Adija Lukomskytė R. Judžentienė
2020

Tarptautinis matematikos konkursas

„Kengūra 2020“ (rajono geriausiųjų dešimtuke)

1 kl. Ugnę Barakauskaitė,

Kajus Nejus 

2 kl. Fausta Žymančiūtė 

3 kl. Julius Mileris 

4 kl. Emilija Bartkutė

 

R. Judžentienė

Ž. Danienė

D. Jokubaitienė

A. Jonikaitienė

2020 Tarptautiniai edukaciniai konkursai „Olympis 2020 - Pavasario sesija“

1 kl. Meda Petrošiūtė

1 kl. Ugnė Barakauskaitė

4 kl. Martyna Daukšaitė

4 kl. Milda Rupainytė

R. Judžentienė

N. Zdanavičienė

2020 Respublikinis anglų kalbos konkursas ,,Kalbų Kengūra 2020"

Justė Šeputytė 4 kl. (Oranžinės Kengūros diplomas),

Sevelina Plyčiūtė 4 kl. (Sidabrinės Kengūros diplomas),

Domas Jucius 4 kl. (Sidabrinės Kengūros diplomas),

Martyna Daukšaitė 4 kl. (Auksinės Kengūros diplomas), Tadas Saveljevas 4 kl. Šylių skyrius (Auksinės Kengūros diplomas).

Ž. Rupainienė
2020 Respublikinis vertimų konkursas ,,Tavo žvilgsnis 2020" 

Laureatai: Agnė Chockevičiūtė 4 kl.

Milda Rupainytė 4 kl.

Airida Petrikaite 4

Ž. Rupainienė
2020

Respublikinis eilėraščių, plakatų konkursas „Dviratis mano draugas“.

 

Laimėtojas Tadas Saveljevas

Laimėtoja Karina Kudrešova

Laimėtoja Einartė Birbalaitė

A. Jonikaitienė

N. Zdanavičienė

R. Judžentienė

2020 Respublikinis aplinkosauginis konkursas „Antrasis gyvenimas“ Paskatinamasis prizas laimėtojai Ugnei Barakauskaitei iš 1200 - 30  R. Judžentienė
2020 „Olympis 2020“ rudens sesija
Sveikiname Olympis 2020 m. rudens sesijos prizininkus:
3 kl. mokinę Vitaliją Kostrubaitę lietuvių k. - I laipsnio diplomas, anglų k. – II laipsnio diplomas, matematika - II laipsnio diplomas;
3 kl. mokinę Arūnę Mockutę lietuvių k. - III laipsnio diplomas, anglų k. – III laipsnio diplomas, matematika - III laipsnio diplomas, biologija – I laipsnio diplomas;
3 kl. mokinę Miglę Žygaitytę matematika - III laipsnio diplomas;
4 kl. mokinę Danielę Balandytę lietuvių k. - II laipsnio diplomas, anglų k. – I laipsnio diplomas, matematika - II laipsnio diplomas, biologija – II laipsnio diplomas;
4 kl. mokinę Miglę Strumylaitę lietuvių k. - II laipsnio diplomas;
4 kl. mokinę Tomą Vindžigalskytę lietuvių k. - III laipsnio diplomas, anglų k. – III laipsnio diplomas, matematika - II laipsnio diplomas, biologija – I laipsnio diplomas;
4 kl. mokinį Raigardą Šlajų - dalyvį matematikos konkurse, biologija – III laipsnio diplomas;
4 kl. mokinę Kariną Vaitkutę biologija – II laipsnio diplomas.

Žaneta Danienė

Daiva Jokubaitienė

 

 

 

Metai Pavadinimas Laimėjimas Mokytojas, kuris parengė konkursui
2019 Zoninės šaškių varžybos 1 vieta D. Jokubaitienė
2019 Respublikinis piešinių konkursas „Lesyklėlė“ Nugalėtojas Ugnius Kundrotas A. Razmienė
2019 Rajoninės šaškių varžybos 2 vieta D. Jokubaitienė
2019 Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2019“

3 mokiniai pateko į rajono geriausiųjų dešimtuką:

Martyna Daukšaitė, Milda Rupainytė, Erikas Burzdžius

N. Zdanavičienė

R. Judžentienė

2019 Rajoninės „Šviesoforas“ varžybos 3 vieta N. Zdanavičienė
2019 Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2019 - Pavasario sesija“

5 medaliai, 59 diplomai,

15 padėkų

Ž. Danienė

D. Jokubaitienė

N. Zdanavičienė

R. Judžentienė

Ž. Rupainienė

2019 Respublikinis piešinių konkursas „Margutis“ Nugalėtoja Ugnė Barakauskaitė A. Razmienė
2019 Respublikinis mokymo priemonių ir jų aprašų konkursas I vieta E. Staupelytė
2019 Respublikinė vaikų konferencija „Lietuvos vaikų balsas“ I vieta 4 klasės mokinys Matas Auksorius R. Judžentienė

 

 

 

Metai

Pavadinimas

Laimėjimas

Mokytojas, kuris parengė konkursui

2018

Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaigų Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ II etapo nugalėtojai - laureatai.

II turo nugalėtojai

D. Svirskaitė

2018 OLIMPIS – tarptautiniai edukaciniai konkursai

5 medaliai, 81 diplomas, 14 padėkų.

 

 

 

 

1 medalis, 15 diplomų, 8 padėkos (Šylių sk.)

D. Jokubaitienė,

R. Judžentienė,

N. Zdanavičienė,

V. Saveljevienė,

Ž. Danienė,

Ž. Rupainienė

A. Jonikaitienė

2018 Rajono pradinių klasių mokinių popietė „Mes - Lietuvos šimtmečio vaikai“ II vieta Ž. Danienė
2018 Rajono įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šventė „Kelionė pasakų takais“ Padėka S. Vilčiauskienė
2018 Rajono pradinių klasių mokinių anglų kalbos meninės raiškos festivalis „Aš - jaunasis europietis“ Padėka Ž. Rupainienė
2018 Zoninės šaškių varžybos II vieta

Ž. Danienė

R. Judžentienė

2018 Respublikinis ikimokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkursas „Aš čia gyvenu“ III vieta S. Lidžiuvienė
2018 Tarptautinis „Kengūra 2018 “ konkursas Į rajono dešimtuką pateko 2 antros klasės mokiniai ir 3 trečios klasės mokiniai

A. Jonikaitienė

N. Zdanavičienė

D. Insodienė

V. Saveljevienė

2018 Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2018 - Pavasario sesija“ 7 medaliai, 52 diplomai, 7 padėkos

N. Zdanavičienė

R. Judžentienė

D. Jokubaitienė

Ž. Danienė

Ž. Rupainienė

 

 

Metai

Konkurso pavadinimas

Laimėjimas

Mokytojas, kuris parengė konkursui

2017

Zoninės šaškių varžybos

2 vieta

Ž. Danienė

2017

Zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

2 vieta

D. Jokubaitienė

2017

Rajone „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

4 vieta

D. Jokubaitienė

2017 Meninio skaitymo konkursas „Knyga, kuri mane augina“ rajone Nominacijos

Ž. Danienė

S. Vilčiauskienė

A. Jonikaitienė

2017 Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“ Tarp 10 geriausių rajone: 

1 klasė

Jorūnė Bastakytė, 

Augustas Ūselis .

2 klasė

Erikas Burzdžius  

3 klasė

Arnas Jonas Vingis, 

Radvilas Meilė. 

S. Miklovytė

D. Insodienė

R. Judžentienė

2017 Rajoninės varžybos „Šviesoforas“ 2 vieta R. Judžentienė
2017 Regioninės „Šviesoforas“ varžybos 3 vieta R. Judžentienė
2017 4-5 kl. mokinių raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“

2 vieta

Eva Čiužauskaitė

D. Jokubaitienė
2017 Šokių grupių konkursinis festivalis „Pamario šokių pynė“ 2 vieta V. Šiaudvytienė
2017 Tarptautinis edukacinis konkursas „OLIMPIS“ - pavasario sesija

8 medaliai, 48 diplomai,

14 padėkų

N. Zdanavičienė

R. Judžentienė

Ž. Danienė

Ž. Rupainienė

2017 Nacionalinis vaikų pranešimų ir piešinių konkursas „Lietuvos vaikų balsas“

1 vietos laureatė (pranešimas)

Eva Čiužauskaitė

Laureatas (piešinio) Matas Kumetaitis

S. Vilčiauskienė

 

 

R. Judžentienė

 

Metai

Konkurso pavadinimas

Laimėjimas

Mokytojas, kuris parengė konkursui

2016

Zoninės šaškių varžybos

3 vieta

Ž. Danienė

2016

„Šviesoforo“ varžybos rajone

3 vieta

D. Jokubaitienė

2016

Sveikatos apsaugos ministerijos 2016 m. socialinė akcija – vaikų piešinių konkursas „Sveika šeima“

Piešinių konkurso prizininkė 3 klasės mokinė Eva Čiužauskaitė

D. Jokubaitienė

2016

„Olimpis 2016 – Pavasario sesija“ respublikoje

8 medaliai,

27 padėkos,

69 diplomai,

28 tušinukai

V. Saveljevienė, R. Judžentienė, Ž. Danienė,

N. Zdanavičienė

Ž. Rupainienė

2016

Lietuvos mokinių meninės kūrybos konkursas „Teatras, muzika ir kinas mažuosiuose Radvilų rūmuose“

Laimėtojai Gabrielė Kužmarskytė, Gediminas Stancikas