Apie mus » Laimėjimai

Atnaujinta: 2018 m. balandžio 13 d.

 

LAIMĖJIMAI 

 

Metai

Pavadinimas

Laimėjimas

Mokytojas, kuris parengė konkursui

2018

Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaigų Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ II etapo nugalėtojai - laureatai.

II turo nugalėtojai

D. Svirskaitė

2018 OLIMPIS – tarptautiniai edukaciniai konkursai

5 medaliai, 81 diplomas, 14 padėkų.

 

 

 

 

1 medalis, 15 diplomų, 8 padėkos (Šylių sk.)

D. Jokubaitienė,

R. Judžentienė,

N. Zdanavičienė,

V. Saveljevienė,

Ž. Danienė,

Ž. Rupainienė

A. Jonikaitienė

2018 Rajono pradinių klasių mokinių popietė „Mes - Lietuvos šimtmečio vaikai“ II vieta Ž. Danienė
2018 Rajono įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šventė „Kelionė pasakų takais“ Padėka S. Vilčiauskienė
2018 Rajono pradinių klasių mokinių anglų kalbos meninės raiškos festivalis „Aš - jaunasis europietis“ Padėka Ž. Rupainienė
2018 Zoninės šaškių varžybos II vieta

Ž. Danienė

R. Judžentienė

2018 Respublikinis ikimokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkursas „Aš čia gyvenu“ III vieta S. Lidžiuvienė
2018 Tarptautinis „Kengūra 2018 “ konkursas Į rajono dešimtuką pateko 2 antros klasės mokiniai ir 3 trečios klasės mokiniai

A. Jonikaitienė

N. Zdanavičienė

D. Insodienė

V. Saveljevienė

 

 

Metai

Konkurso pavadinimas

Laimėjimas

Mokytojas, kuris parengė konkursui

2017

Zoninės šaškių varžybos

2 vieta

Ž. Danienė

2017

Zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

2 vieta

D. Jokubaitienė

2017

Rajone „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

4 vieta

D. Jokubaitienė

2017 Meninio skaitymo konkursas „Knyga, kuri mane augina“ rajone Nominacijos

Ž. Danienė

S. Vilčiauskienė

A. Jonikaitienė

2017 Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“ Tarp 10 geriausių rajone: 

1 klasė

Jorūnė Bastakytė, 

Augustas Ūselis .

2 klasė

Erikas Burzdžius  

3 klasė

Arnas Jonas Vingis, 

Radvilas Meilė. 

S. Miklovytė

D. Insodienė

R. Judžentienė

2017 Rajoninės varžybos „Šviesoforas“ 2 vieta R. Judžentienė
2017 Regioninės „Šviesoforas“ varžybos 3 vieta R. Judžentienė
2017 4-5 kl. mokinių raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“

2 vieta

Eva Čiužauskaitė

D. Jokubaitienė
2017 Šokių grupių konkursinis festivalis „Pamario šokių pynė“ 2 vieta V. Šiaudvytienė
2017 Tarptautinis edukacinis konkursas „OLIMPIS“ - pavasario sesija

8 medaliai, 48 diplomai,

14 padėkų

N. Zdanavičienė

R. Judžentienė

Ž. Danienė

Ž. Rupainienė

2017 Nacionalinis vaikų pranešimų ir piešinių konkursas „Lietuvos vaikų balsas“

1 vietos laureatė (pranešimas)

Eva Čiužauskaitė

Laureatas (piešinio) Matas Kumetaitis

S. Vilčiauskienė

 

 

R. Judžentienė

 

Metai

Konkurso pavadinimas

Laimėjimas

Mokytojas, kuris parengė konkursui

2016

Zoninės šaškių varžybos

3 vieta

Ž. Danienė

2016

„Šviesoforo“ varžybos rajone

3 vieta

D. Jokubaitienė

2016

Sveikatos apsaugos ministerijos 2016 m. socialinė akcija – vaikų piešinių konkursas „Sveika šeima“

Piešinių konkurso prizininkė 3 klasės mokinė Eva Čiužauskaitė

D. Jokubaitienė

2016

„Olimpis 2016 – Pavasario sesija“ respublikoje

8 medaliai,

27 padėkos,

69 diplomai,

28 tušinukai

V. Saveljevienė, R. Judžentienė, Ž. Danienė,

N. Zdanavičienė

Ž. Rupainienė

2016

Lietuvos mokinių meninės kūrybos konkursas „Teatras, muzika ir kinas mažuosiuose Radvilų rūmuose“

Laimėtojai Gabrielė Kužmarskytė, Gediminas Stancikas

R. Judžentienė

2016

Zoninės kvadrato varžybos

3 vieta

D. Jokubaitienė

2016

 Tarptautinis konkursas ,,Kengūra 2016”

Vieta savivaldybėje (10 geriausiųjų):10,

4

A. Jonikaitienė,

N. Zdanavičienė

2016

Savivaldybės organizuotas plakatų, piešinių ir lankstinukų konkursas „Kaip pažaboti korupciją“

2 vieta

Gabrielė Kužmarskytė

R. Judžentienė

2016 „Olimpis 2016 – Rudens sesija“ respublikoje

5 medaliai,

19 padėkų,

73 diplomai,

39 tušinukai

V. Saveljevienė, R. Judžentienė, Ž. Danienė,

N. Zdanavičienė

Ž. Rupainienė

 

Metai

Konkurso pavadinimas

Laimėjimas

Mokytojas, kuris parengė konkursui

2015

Zonos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs”  varžybos

2 vieta

L.Zdanauskaitė- Lazaraitienė,